V bytě

Koště

Vezme do rukou koště a jedním tahem přemístí trochu špíny na stranu, zavadí o prázdnou krabičku od cigaret, ale nechá ji tam, kde se nachází. Otočí koště a odhrne prach. Po několika tazích položí koště proti zdi. Za minutu se ke koštěti vrátí. Povedlo se mu přemístit trochu špíny bez toho, aby cokoliv uklidil. Je spokojený.

Pánev

Vaří něco v pánvi, v níž se vařilo už alespoň třicetkrát bez toho, aby někdo pánev umyl. K vidění je začerněná pánev, tmavá břečka uvnitř a celým bytem proniká vůně, kterou by skoro každý označil za smrad. Výsledek z části sní a zbytek se stane pozadím pro další kulinární aféru. Je nutné zahnat hlad.

Konev

Když rychlovarná konev vypne, dostane se do jeho rukou. Napřed zalije černý čaj ze včerejší noci, pak čaj s ženšenem, který je na stejném stole. Otočí se a zalije další hrnek – ten se nachází na schodech do patra, kde sídlí jeho postel. Přejde k lince a zalije prázdný šálek, do kterého po nějakém čase přidá zrnka instantní kávy. Sklenici s kafem vyndá z jednoho z košů, kterých je k lince přichycených několik. Jako poslední nalije trochu horké vody do sklenice s hořčicí. Třeba pak bude lépe chutnat. A o chuti to přece je.

Cigareta

Vykouřenou cigaretu hodí s určitým gustem do umyvadla, kde se již několik nedopalků nachází. Další dokouřené cigarety kralují několika popelníkům, které jsou strategicky rozmístěny po celém pokoji. Někdy se popelníkem stává vršek sklenice, hrnek s neznámým obsahem nebo jiný objekt, který má pro tuto funkci správný tvar. Několik dokouřených cigaret pluje i vodou ve vaně, kde se on v minulosti koupal. Mít dostatek míst pro odhození cigarety je pro něj důležité.

Telefon

Na telefonu má nastaven jako hlavní jazyk arabštinu. Nerozumí jí, ale chce se jí tímto způsobem naučit. Doufá, že pochytí alespoň číslice. Z podobných důvodů má na playstationu nastavenou řečtinu, o které říká, že mu připomíná jazyk klingonů. A většina knih v jeho bytě je napsána jazykem země, ve které žije, kterému nerozumí. Sám se stává žijícím experimentem, zda ho zahlcení cizími jazyky něco naučí.